ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 56 розпочинає серію дописів ФОРМУЄМО МОВНУ КАРТИНУ СВІТУ…

30-06-2022

ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 56 розпочинає серію дописів ФОРМУЄМО МОВНУ КАРТИНУ СВІТУ…

«…мова дозволяє людині об’єднати весь досвід в єдину картину світу і змушує її забути про те, як раніше до того, як вона вивчила мову, вона сприймала навколишній світ»
Йоганн Лео Вайсгербер , німецький мовознавець

Мовна картина світу тісно пов’язана з культурою, знаходиться в безперервній взаємодії з нею, сходить до реального світу, що оточує людину. Саме тому в СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПРЕДСЛАВИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №56 окреслений напрямок СТВОРЕННЯ МОВНОЇ КАРТИНИ СВІТУ. Особливо цінним в реалізації цього напрямку є використання в освітній діяльності рідкісних та унікальних видань з приватних колекцій та архівів дітей, батьків та педагогів нашої гімназії.

«Щоденник Анни Франк» є офіційним міжнародним культурним надбанням - він включений до списку спадщини ЮНЕСКО "Пам'ять світу", у 2009 році - в ТОП-10 списку книжок, "які надихають читачів". Архівні фонди гімназії містять раритетний фоліант «THE DIARY OF ANNE FRANK», виданий за сприяння нідерландського державного інституту військової документації. Аналізуючи описані в книзі дитиною жахи війни 1942-1944 рр та сьогочасність, молодь має назавжди запам’ятати, що ВІЙНА – ЦЕ НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО!