ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >«Країна мрій» у першому класі гімназії

22-10-2020

«Країна мрій» у першому класі гімназії

Вітаємо учнів 1 класу, які опановують навчання на мультимедійній платформі «Країна мрій» разом із своїм класним керівником Світланою Петрівною Дерев’янко. Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів KM MEDIA Ed Profi містить цікаві завдання, логічні вправи, малюнки, відеоролики, анімацію. Цікавий веб-ресурс для 1-х класів Нової Української Школи.

Відгук про навчально-освітню систему ED PROFI «Країна мрій».

З системою ED PROFI «Країна мрій» познайомилась, коли моя дочка розпочала навчання в 1-му класі.

Це цікаві, змістовні та доступні мультимедійні матеріали з різних предметів. Дочка в захваті від захопливих відеороликів у яких подаються навчальні та пізнавальні матеріали.

На мій погляд, проведення уроків з демонстрацією та залученням таких сучасних засобів - виключно позитивно впливає на якість процесу навчання дітей.

Щиро вдячні за таку можливість, в цікавій, інтерактивній та модерній формі здобувати знання нашим діткам!

Семикрас Тетяна, мама першокласниці

Вдячна гімназії за мотиваційне і цікаве навчання діток у 1-му класі. Саме цю вікову категорію важко зацікавити і зосередити їхню увагу на тому чи іншому завданні. Завдяки новій методиці викладання за допомогою мультимедійного континенту "KM Media ED Profi" наші дітки із задоволенням навчаються і працюють на уроках. Цікава математика, творчі завдання, дидактичні ігри, вправи з письма викликають неабиякий інтерес до навчання. Дякую!

З повагою,
М.Гайдай (мати першокласника)