ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Пропонуємо почитати на канікулах

30-12-2020

Пропонуємо почитати на канікулах

Книги, які надихають робити добро

Наталя Чуб.
Психолог і сучасна письменниця, автор захоплюючих пригодницьких творів і енциклопедій для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: розважити малюка цікавою історією і навчити його чомусь новому. У цихт ворах юний читач знайде відповіді на найпопулярніші питання в стилі «А чому?», вправи для тренування пам'яті, фантазії і дрібної моторики, а також почерпне перші знання про здоров'я, науку і навіть бізнес.

"Азбука доброти"(для 1-4класів)
Події книги розгортаються на РомашковійГалявині. Головні герої - мурашки, метелики, бджілки і жуки, равлик, бабки, сваітлячки, сонечка, сороконіжка, коники-стрибунці та інші комашки. Вони товаришують, ворогують, граються, дражняться, працюють і сачкують, вчаться і прогулюють школу, слухаються і вередують як усі маленькі діти і навіть деякі дорослі) Кожна історія вчить поводитися добре, гарно, гідно. У кінці кожної розповіді завдання, які допомагають зробити висновки, узагальнити.

Казкотерапія. Два черв'ячка.
Ця книга про двох друзів-черв'ячки, якіпо-різномубачатьсвіт. Один з них думає тільки про їжу, а другий мріє про прекрасне. Історія про їх маленькому подорожі допоможе вашій дитині зрозуміти, що краса оточує його кожен день. Вона - в ніжно-рожевому заході, в прозорій крапельці роси, в перших весняних листочках і шумідощу за вікном. Потрібно лише уважно придивитися, прислухатися і відчути.

Ця книга — збірка мудрих і повчальних казок, оповідань, притч, новел, написаних для дітей і дорослих великим українським педагогом і письменником Василем Сухомлинським. Кожнаказка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу природи, магічну силу доброти і чуйності у взаєминахміж людьми, пробуджують у нас бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

Для 5-11 класів.
Вікторія Ярош. Три горішки для Сашка

Дев’ятирічний Сашко — син олігарха. У нього є все, про що тільки може мріяти дитина, ба навіть набагато більше. Але дорослі ігри в аристократизм, якими так переймаються батьки, для Сашка відверто нудні, а матеріальні цінності не можуть замінити цінностей справжніх — насамперед світлої, щирої й безкорисливої дружби. І так триває доти, доки в Сашко в омужитті не з’являється… Сантиметрик! Хто він: маленький чарівник, який може виконувати бажання, чи уявний друг, Сашкове «друге я»? Вирішувати тобі, юний читачу — тим паче, що з появою Сантиметрика має шанс докорінно змінитися не лише Сашкове життя, а й твоє.

Червоний Горицвіт. Іван Манжура
Казка – це омріяний світ, де можливо все, це особлива форма творчості, мислення, але саме вона через тисячі людських мрій веде у майбуття. Якщо хочеш змінити світ на краще спочатку зміни на краще себе. Прочитай казку Івана Манжури про чарівну квітку «Червоний Горицвіт», написану українським казкарем у 1880-90 рр. в Катеринославі.

100 децибелів тиші. Андрій Бачинський
В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха...

Важко бути не таким, як всі. Ще важче бути “нормальним”, а потім втратити все. Важко усвідомити зміни. Ще важче прийнятиїх. Саме про це книга. Це дитяча книжка з не дитячим змістом. Вона розповідає про хлопчика Сергія, який після автокатастрофи втратив слух і тепер намагається призвичаїтись до життя у суспільстві, яке воліє не помічати “не таких, як всі”.