Архів подій >ТЕЛЕМІСТ КИЇВ-ПЕКІН У РЕЖИМІ ПРЯМОГО ЧАСУ
30-12-2021
ТЕЛЕМІСТ КИЇВ-ПЕКІН У РЕЖИМІ ПРЯМОГО ЧАСУ
В рамках МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ між Предславинською гімназією №56 Печерського району міста Києва та Інститутом Конфуція Київського національного лінгвістичного університету 9 грудня 2021р відбувся телеміст у режимі прямого часу «Онлайн знайомство з Пекіном» учнів 2 класу з мешканкою Пекіна, українкою за походженням Інною Ч. та її дітьми. Гімназисти мали можливість не лише віртуально пройтись вулицями святкового міста, але і поставити низку запитань щодо освіти, культури, традицій, захоплень дітей у Китаї. Цікавим було спостереження повсякденного життя Пекіну в умовах пандемії. Зустріч була надзвичайно приємною і теплою, всі учасники висловили побажання продовжувати співпрацю.