ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

26-04-2022

26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії


Струсонуло цілим світом.
В Страхоліссі перед світом
Брязнув дуб тисячолітній -
Охнула земля.
Тільки – пилу мертва хмарка,
Та ще крук зловтішно каркнув...
(Борис Олійник)


26.04.1986.-26.04.2022. Роздуми…

«Ми всі пам‘ятаємо,яка катастрова відбулася 26 квітня 1986 року.Звичайно, ніхто не хоче, щоб така трагедія повторилась.Від вибуху одного блоку радіація піднялась навіть за кодонами Чорнобиля.Людям, які проживали там, довелося покинути свої домівки і залишити своїх домашніх улюбленців назавжди»
Анастасія, 8 клас

«Загроза ядерного вибуху сьогодні є дуже велика у зв’язку з подіями, які відбуваються поблизу з атомними електростанціями. У Чорнобилі, де вибухнув реактор, немає місця для проживання людей, тому що там велика кількість радіації. Також не можна знаходитися в рудому лісі, навіть через 36 років, це небезпечно …»
Ігор, 8 клас

«Трагедія світового масштабу! Багато людей загинуло, якщо не зразу після вибуху, то через декілька років, через променеву хворобу. Близько 30 км іде зона відчуження. Треба, щоб людство пам'ятало цей приклад, зокрема росіяни, які беруть в заручники працівників АЕС та заставляють їх працювати не в штатному режимі. Завжди будемо пам'ятати тих, хто віддав своє життя, щоб наша країна існувала і людство не загинуло від радіації!»
Андрій, 8 клас

«Скільки років уже минуло від тієї трагедії. Вибух Чорнобильної станції - одна з найважчих техногенних катастроф. Скільки людей ми будемо згадувати зі свічкою в руках, можливо, навіть когось із ближніх. Це горе наш народ згадує із болем в серці, тому подякуймо в думках кожному, хто віддав своє життя за хоч якусь безпеку для нас»
Вікторія, 8 клас

«Чорнобильська трагедія: пам`ять як попередження на майбутнє. На даний момент, ми можемо побачити наслідки жахливої події на Чорнобильській АЕС. Минуло вже 36 років з початку катастрофи. На території раніше гарного та квітучого міста ми можемо побачити тільки руїни будинків, дитячих майданчиків, парків тощо. На жаль, зараз у світі є дуже потужна ядерна вибухівка, а найсильніший удар можуть нанести на нашу рідну неньку Україну. Наслідки будуть просто жихливі! Територія нашої держави буде повністю заповнена радіацією, усі залишаться без домівок, дуже багато людей можуть постраждати і взагалі все наше життя буде зруйноване. Ми за мирне небо над головою! За мир в усьому світі!»
Еліна, 8 клас